April 15, 2021

VIDEO/ “Tenis dhe poker”: Barcelona e pamëshirshme, PSG kap kreun në Francë

Shpërndaje lajmin

Barcelona nuk përmbahet përballë Real Sociedad, ndërsa triumfon edhe PSG në Ligue 1. Skuadra katalanase është rikthyer në garën për titullin dhe nuk mund të gabojë më. Djemtë e Roland Koeman po kalojnë një moment të mirë dhe sonte shpartalluan Sociedad me rezultatin 1-6.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *