Video virale, momenti ku qeni përpiqet të shpëtojë vajzën e vogël nga dallgët në det

Shpërndaje lajmin

Qeni konsiderohet si kafsha më besnike. Një video është bërë së fundmi virale  në rrjet.
Një qen shihet teksa përpiqet “të shpëtojë” në vajzë të vogël nga mbytja në det.

 

View this post on Instagram

 
A post shared by Daily Mail (@dailymail)

Qeni, të cilin shumë përdorues në rrjet e përshkruajnë atë të ngjashëm me një ari sheh vogëlushen që e marrin dallgët dhe e tërheq atë në breg.
“Nuk jam i sigurt nëse ky është qen apo ari!”  shkruan Daily Mail në diçiturën e videos. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *