Viktima dhe dhjetëra të zhvendosur nga moti i keq në Shkodër e Lezhë

Shpërndaje lajmin

Në oborrin e banesës së familjes Hila në fshatin Gjadër të Lezhës niveli i ujit ka arritur deri në 40 centimetra. Biznesi dhe stallat e bagëtive janë përmbytur, ndërsa uji rrezikon të hyjë dhe brenda shtëpisë. Uji vërshoi mbrëmjen e së dielës dhe sipas kryefamiljarit Pashuk Hila kjo është e treta herë që përmbyten dhe […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *