January 24, 2022

Vishuni trashë, Berisha u jep mëngjes delegatëve

Shpërndaje lajmin

Sali Berisha mbrëmjen e djeshme u bëri thirrje delegatëve dhe simpatizantëve të tij që vishen trashë në momentin që të nisen për në Kuvendin që do të mbahet në “Air Albania”.

 

Por ish-kryeministri përpos kësaj është kujdesur edhe për ushqimin.

Në hyrje të stadiumit ku mbahet Kuvendi, ndjekësve të Berishës iu ofrohej për të ngrënë.

“ABC” sjell pamjet e asaj që ndodh në brenda stadiumit./ Abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *