April 15, 2021

Vjosa Osmani “përplas” të “fortit” e LDK-së (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Në distancë të dielën pati një përplasje mes deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, dhe nënkryetarit të ri të kësaj partie, Anton Quni.

I pari shkrujti se ‘Turri dhe vrapi’ për të takuar Vjosa Osmanin, nuk është asgjë tjetër pos turr për ta rrëzuar edhe më shumë LDK-në dhe dinjitetin e 110 mijë votuesve të saj.

Quni përmes një statusi në Facebook, i kujtoi Selmanajt se kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ishte i fundit nga liderët e partive që takoi Osmanin. Ai poashtu shkruajti se LDK-së po i rikthehet dinjiteti me “Ekipin e ëndërrave” në krye me Lumirin.
Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *