Vodhën në bashkëpunim 172 litra naftë në Vorë, gjykata lë në burg dy të rinjtë

Shpërndaje lajmin

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Petrit Kodrën dhe Julian Subashin, të arrestuar për vjedhjen e një sasie karburanti në Vorë.
Togat e zeza i lanë në burg dy të rinjtë të cilët akuzohen për vjedhje në bashkëpunim.
Sipas Prokurorisë, nga verifikimet e kryera ka rezultuar se shtetasi Julian Subashi ka vjedhur rreth 172 litra karburant, nga ekskavatori i një firme ndërtimi dhe më pas ia ka shitur shtetasit Petrit Kodra i cili ishte në dijeni që karburanti që kishte blerë, ishte i vjedhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.