Vodhi në banesa e biznese të ndryshme, në pranga 30-vjeçari në Kavajë

Shpërndaje lajmin

Një 30-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Kavajë pasi në mënyrë të përsëritur kishte vjedhur banesa e biznese të ndryshme.
Policia bën m dije se kuadër të operacionit “The last” në pranga ka rënë shtetasi Xh. K
Nga tërësia e veprimeve hetimore, rezultoi se në kohë dhe në vende të ndryshme, 30-vjeçari ka kryer një sërë vjedhjesh, 6 prej të cilave janë zbardhur dhe dokumentuar me prova ligjore.
Mësohet se ai ka vjedhur 2 biçikleta, si dhe sende të ndryshme në 2 banesa dhe në 2 biznese, në Kavajë.
Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Kavajë, për veprime të mëtejshme.
LEXONI GJITHASHTU: 

Vodhi në banesa e biznese të ndryshme, në pranga 30-vjeçari në Kavajë
Abuzoi seksualisht me shoqet e vajzës së tij, amerikani dënohet me 60 vite burg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *