Vokshi paralajmëron: Bejko del me një premtim serioz të martën!

0
Shpërndaje lajmin

Indrit Vokshi, publicist, ish-anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike tha në një intervistë për Euronews Albania se Roland Bejko, përfaqësuesi i PD zyrtare për Tiranën është zëri i demokratët.
Ai u shpreh se Bejko do të dalë me një premtim elektoral shumë serioz ditën e martë.
“Nuk besojmë tek autobusi falas se nuk ka asgjë falas, është i pambështetur në rrafshin ekonomik, ai premtim bie. Bejko ditën e martë do premtojë diçka stabël dhe serioze, se s’mund të flasë në vend të tij dhe do kemi kohë ta analizojmë”, tha Vokshi.
 
LEXONI GJITHASHTU:

“Logoja e Belos lëmsh. Bejko bazik. Veliaj me gabim logjik!” Analiza e sloganeve 
Gazetari zbërthen të dhënat: Këlliçi ka marrë 3% nga Veliaj, Bejko i pallogaritshëm

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *