October 15, 2021

Voton bashkëshortja e Ramush Haradinajt, ka një mesazh për shqiptarët

Shpërndaje lajmin

Anita Haradinaj, bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt ka votuar ditën e sotme në zgjedhjet parlamentare.

Pas votimit, ajo u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të votojnë dhe të vendosin për të ardhmen e Shqipërisë në Europë.

“I ftoj të gjithë Shqiptarët që me ty drejtën e votës së tyre sot të përcaktojnë të ardhmen e Shqiperisë Evropiane”, ka shkruar Haradinaj.

Kujtojmë që Anita e cila ka shtetësi shqiptare, ka jetuar për një kohë të gjatë në Tiranë.l.k/abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *