Voton Monika Kryemadhi: Fitorja do të jetë e patjetërsueshme!

Share

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka votuar sot në Njësinë nr.5, Tiranë.

“Ditë të kollajshme dhe mbarësi”- u shpreh Kryemadhi në kutinë e votimit.

Jashtë ambienteve të votimit, kryetarja e LSI tha për gazetarët se fitorja e Opozitës do të jetë e patjetërsueshme.

“Bëj thirrje për votime të qeta. I uroj suksese shumë kandidatëve, e bindur se fitorja do të jetë e patjetërsuesshme”, – u shpreh Kryemadhi, shkruajnë mediat e Shqipërisë, transmeton Albinfo.ch.

Komento

Recent Posts

 • CH-Ballkani
 • Kosova
 • Kosovë
 • lajme
 • Mesimi
 • rifilimi

Kosovë: Të hënën nis procesi mësimor

2 hours ago
 • CH-Ballkani
 • Kosova
 • lajme
 • nato
 • reagimi
 • veri

Reagon NATO, pas tensionimit të situatës në veri të Kosovës

3 hours ago