Vritet efektivi i “Shqiponjave” në Fier, policia kërkon ndihmë për kapjen e autorit

0
Shpërndaje lajmin

Një efektiv policie i forcave “Shqiponja” u vra në një atentat me armë zjarri ne fshatin Baltëz të Fierit. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:00 në rrugën kryesore të fshatit Baltëz, ku viktima Novruz Cenaliaj, 28 vjeç, ishte duke lëvizur me automjetin e tij për të shkuar në punë. Cenaliaj ishte i veshur me uniformë dhe […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *