Shpërndaje lajmin

Një person është vrarë në Shkodër mëngjesin e të martës.
Nazmi Bandula u vra në lagjen Rus, vetëm pak metra larg banesës së tij, rreth orës 08:15.
Bandula, 55 vjeç, është një person i njohur për drejtësinë. Më parë i ishte vendosur dhe tritol në banesë.
Rrethanat e vrasjes janë ende të paqarta sipas policisë.
Policia ndodhet në vendngjarje për hetime të mëtejshme.
 
Lajm në përditësim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *