September 25, 2021

Wayne Rooney shfaqet i dehur, dy bjondet e zhveshura tallen keq me të, njëra i lëshon p*rdhën në fytyrë (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Wayne Rooney është sërish në qendër të polemikave. Ish-sulmuesi legjendar i Anglisë, është fotografuar në shoqërinë e dy vajzave.

Pamjet kanë qarkulluar fillimisht në Snapchat e më pas janë shpërndarë edhe në rrjetet e tjera sociale. Pamjet janë publikuar nga vetë vajzat, të cilat nuk janë identifikuar. Ata shihen teksa shkëmbejnë puthje të “zjarrta” me ish-futbollistin në një klub nate.

Por jo vetëm kaq, pas festës, treshja ka shkuar në një hotel. Ish numri 10 i Anglisë shfaqet në gjendje të dehur, e i shtrirë në shtrat, i pafuqishëm për t’u ngritur. Ndërkohë, njëra prej vajzave, filmon veten duke kërcyer në mënyrë sensuale para futbollistit. Ne nje moment ajo, sic degjohet ne video, i leshon dhe nje p*rdhe ne fytyre.

Kjo nuk është hera e parë që Rooney përfshihet në skandale të tilla. Historitë e tij të tradhtisë bashkëshortore kanë qenë të shumta edhe në kohën që ka qenë futbollist.

Madje, shpesh, ai është konstatuar i dehur, duke ndikuar jo pak në figurën e një prej futbollistëve më të mirë të brezit të tij.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *