Xhemi Shehu dhe Alba Hoxha bejne ”XING” me fustanin elegant/ Kujt i shkon me shume?

Share

Shume vajze te njohura te showbiz-it bejne ‘xing’ me njera-tjetren persa i perket shijeve ne mode.

Kjo nuk eshte e hera e pare qe moderatoret e njohura te shfaqen me te njejtat zgjedhje ne daljet e tyre televizive.
Kete here ishte moderatorja Xhemi Shehu dhe Alba Hoxha te cilat jane shfaqur me te njejtin fustan.

Ishte Alba ajo e cila e kishte veshur me pare kete fustan ne ngjyre roze te lehte gjate prezantimit te motit dhe me pas ishte Xhemi qe e veshi ne nje nga puntatat e emisionit te njohur ‘Portokalli’.

Nga prerja, nuanca e deri tek punimi i detajeve me rripa ne ane, fustanet jane pa asnje ndryshim nga njeri-tjetri. Distanca kohore e paraqitjes ne ekran me veshjen e njejte eshte i vetmi detaj qe ndryshon.

Por te dyja vajzat duken bukur me kete fustan i cili me te vertete j’u shkon shume.

Eshte e veshtire qe te ndajme se cila nga vajzat duket me bukur. Por ju si mendoni kujt i shkon me shume ky fustan, Xhemit apo Albes?

126291232 847474206070983 6996126091428401798 n
unnamed 1
126492518 204417604424779 7148943499965052526 n
126331408 2714061978923270 374867621650449829 n

Share

Komente