Xhemi Shehu ndryshon modelin e flokeve dhe kthehet ne identitet/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Share

Nje nder modelet me te preferuara te flokeve per personazhet e njohur te showbiz-it eshte ai me baluke. Edhe moderatorja e njohur Xhemi Shehu e provoi kete trend flokesh qe i shkon shume.

Xhemi eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj dhe terheq gjithmone vemendje sa here qe poston foto apo video te ndryshme.Se fundmi ajo ka publikuar ne ‘Instagram’ nje foto ku tregon dhe look-un e saj te ri.

Moderatorja e njohur duket shume ndryshme me baluket qe i bien gati ne sy. Xhemi shfaqet mjaft elegante me floket e leshuar dhe duket me terheqese se me pare.

Kujtojme se moderatorja i ka qendruar prej vitesh besnike ngjyres bionde dhe me te drejte sepse duket mjaft mire. Ajo njihet gjithmone per bukurine e saj e cila ka dal gjithmone ne pah.

Pavaresisht modelit apo ngjyres, Xhemi gjithmone do te mbetet e preferuara e publikut.

126988249 847489532673403 6919084551017950329 n
125851639 1231656227209034 423587713835534885 n

Share

Komente