January 13, 2022

Xhoxhaj me fitoren e 15-të me radhë

Shpërndaje lajmin

Boksieri shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Zvicër, Labinot Xhoxhaj ka shënuar edhe një fitore, shkruan albinfo.ch.

Xhoxhaj arriti fitoren e radhës, duke mundur kundërshtarin e tij hungarez, Ferenc Urban na raundin e tetë me TKO.

Kjo ishte fitorja e 15-të me radhë për Labinotin.

Për përgatitjet e boksierit shqiptar është duke u përkujdesur trajneri Ramadan Millaku.

Xhoxhaj nuk mendon të ndalet me kaq dhe synon më shumë fitore në karrierën e tij.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *