Ylli i “Little Mix” është në pritje të fëmijës së parë

Shpërndaje lajmin

Ylli i “Little Mix”, Leigh-Anne Pinnock është shtatzënë. Këngëtarja 29-vjeçare zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Andre Gray. Lajmin e bëri me dije përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruante se ëndrra e saj më në fund po bëhej realitet.

E pabesueshme: Ylli i Little Mix Leigh-Anne Pinnock ka njoftuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë

“Ne kemi ëndërruar për këtë moment për kaq shumë kohë dhe nuk mund ta besojmë se ëndrra më në fund po bëhet e vërtetë…mezi po presim ta takojmë.“, shkroi këngëtarja e famshme.

Më mbaj afër: Këngëtarja, 29, zbuloi se po pret fëmijën e saj të parë me të fejuarin e saj të futbollistit Andre Gray, pasi çifti njoftoi fejesën e tyre në maj

Ky lajm ishte i papritur për fansat pasi ajo u pa javën e fundit në Londër, e veshur me një veshje të gjelbër duke mbuluar barkun në mënyrë të përsosur. Anëtarët e tjera të bandës, Jade Thirlwall dhe Perrie Edwards uruan këngëtaren për fëmijën që pritet të vijë në jetë.

E pabesueshme: Ajo ishte rrezatuese pozitivisht në ansamblin e gjelbër

Një nder: Shokët e saj të grupit Little Mix Jade Thirlwall, 28 dhe Perrie Edwards, 27, së bashku me një mori yjesh të tjerë ishin të shpejtë për të uruar yllin

/abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *