October 28, 2021

Yuri Kim: Të presim me durim rezultatin, SHBA do jetë me ju

Shpërndaje lajmin

Ambasadorja amerikane Yuri Kim me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se procesi i numërimit në Shqipëri.

Kim thekson se duhet të presim me durim për rezultatin, ndërsa shton se SHBA-të do të jenë gjithnjë me qytetarët shqiptarë.

“Procesi i numërimit ka filluar për zgjedhjet e Flamurit të Shqipërisë. Kam vizituar qendrat e numërimit në Vasil Shanto dhe Shkollën e Kuqe.

Punë për mbarë dhe faleminderit për të gjithë sportelet dhe stafin që punon gjatë gjithë natës. Le të presim të gjithë me durim rezultatet. Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të jetë me ju deri në fund!”, shkruan ambasadorja Kim. g.v/abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *