Zaimina një super mami, vë në pah asetet e saj ‘hot’

Share

Zaimina Vasjari është njëra prej bukurosheve të skenës që tërheq interesim sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse numëron mbi 601 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj profesionale, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, ajo është shfaqur atraktive dhe ka ngacmuar imagjinatën përmes pozave të reja të shpërndara në këtë rrjet social.

zzz 2zaimina

Zaimina ka pozuar e veshur me një mini fund dhe bluzë, teksa ka vënë në pah asetet e saj trupore.

Zaimina vitin që lamë pas bëri rikthimin në skenë pas një periudhe të gjatë, kurse tani është më aktive në muzikë. /arbresh.info/


Share

Komente