Zbulohet ku po fshihet Putin dhe zyrtarët e lartë rusë (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Hetuesi i Bellingcat ka zbuluar se ku fshihet Putin dhe zyrtarët e tjerë rusë.
Përmes një postimi në Twitter, hetuesi ka zbuluar se ministri rus i mbrojtjes, presidenti Putin dhe zyrtarë të tjerë, janë duke u strehuar në bunkierë anti-bërthamorë.
Sipas tij ata janë strehuar në bunkierët që ndodhen në Ufa në malet urale, duke ju referuar të dhënave të fluturimeve të fundit që ata bënë./ /

Leave a Reply

Your email address will not be published.