Zbulohet një ‘shtëpi bari’ në Tiranë, disa të shoqëruar

Shpërndaje lajmin

Policia e Tiranës ka zbuluar një ambient në zonën e Kasharit në kryeqytet ku kultivohej lëndë narkotike.
Mësohet se gjatë aksionit të zhvilluar në orët e fundit janë shoqëruar disa persona.
Pak ditë më parë u zbulua një banesë ku kutivohej drogë në Kukës.
Policia gjeti në banesë  934 fidanë kanabis të kultivuar në gota plastike, llamba elektrike, aspiratorë dhe aksesorë të tjerë që shërbejnë për ngrohje. Në kërkim u shpallën 2 persona.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Policia zbulon një shtëpi bari në Kukës
Zviceranëve do t’iu lejohet të blejnë dhe konsumojnë kanabis por me një kusht
Rama lë të hapur mundësinë e legalizimit të kanabisit për përdorim vetjak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *