Zbulohet se ç’do ishte bërë Elvana Gjata po të mos ishte këngëtare

Share

Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në “Wake up”.

Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për të cilën tha se do të ishte një super kërcimtare.

Këtë pjesë nga intervista e tij, këngëtarja e ka shpërndarë në Instagram duke e falenderuar. Elvana ka shkruar se në fakt po të mos ishte këngëtare, do ishte bërë kuzhiniere e shkëlqyer (jo kërcimtare), duke zbuluar kështu një tjetër talent të saj.

“Faleminderit Albi! Nëse nuk do kisha qenë këngëtare to të kisha qenë një shefe kuzhine e shkëlqyer, po të them. Suksese, mjeshtër!”, ka shkruar ajo.

elva 2 591x1024 1 277x480 1


Share

Komente