April 15, 2021

Zbulohet se çfarë i tha Ronaldo-Pepes gjatë ndeshjes në Champions (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një video e postuar nga llogaria zyrtare e Ligës së Kampionëve në Instagram tregon se çfarë i tha Cristiano Ronaldo Pepes gjatë ndeshjes Juventus-Porto.

Zonja e Vjetër rrëmbeu një fitore 3-2 në Torino më 9 mars, por rezultati nuk ishte i mjaftueshëm për t’u kualifikuar në çerekfinalet e Champions League pasi Porto kishte fituar ndeshjen e parë 2-1 në Stadio Do Dragao.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UEFA Champions League (@championsleague)

Ronaldo u përball me bashkatdhetarin e tij Pepe dhe nuk arriti të shënonte në të dy ndeshjet.

“Luaj, unë do të fitoj. Dhe do të jetë me ju në fushë”, dëgjohet t’i thotë Ronaldo – Pepes


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *