Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën e saj, nuk do ta besoni se për çfarë i dha 1.2 milionë paund (FOTO)

Share

“Daily Mail” ka zbuluar një skandal të gruas së sundimtarit të Dubait. Ajo i ka dhënë të dashurit të saj, truprojës britanik 1.2 milion paund që të mos fliste për lidhjen e tyre.

Gjithashtu raportohet se ajo e ka mbajtur me dhurata luksoze gjatë lidhjes së tyre 2-vjeçare, mes tyre edhe një orë 12 mijë paund dhe armë të mirë.

Princesha Haya, gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, e shpërbleu truprojën britanik, me kushtin që ai ta shoqëronte kudo që shkonte.

Tradhtia e saj u bë çështje edhe gjatë seancës në Gjykatën e Lartë kundër burrit të saj në Londër, ku ajo fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve që ka me sheikun.

FOTO:

640 0 5fb7d27f67eec

640 0 5fb7d27f8b94c

640 0 5fb7d27f1a986 1

The post Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën e saj, nuk do ta besoni se për çfarë i dha 1.2 milionë paund (FOTO) appeared first on Lajme.al.


Share

Komente