Zef Hila pranon humbjen, i shtrëngon duart kundërshtarit: Të shkoftë mbarë! (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” në Vaun e Dejës, Zef Hila ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundërshtarin e tij socialist Kristian Shkreli.
“Dikush do fitojë, e uroj me gjithë shpirt, fushata shkoi qete, numërimi shumë normal, të shkoftë mbarë”, dëgjohet t’i thotë Zef Hila Kristian Shkrelit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *