Zgjedhjet e 25 prillit/ PD cakton Edi Palokën drejtues politik për qarkun Durrës

Share

Partia Demokratike ka caktuar nënkryetarin Edi Paloka drejtues politik të qarkut të Durrësit.

Më herët strukturat e PD kanë caktuar Helidon Bushatin drejtuesin e demokratëve në Shkodër. Në Fier u emëruar ish-deputeti Enkelejd Alibeaj dhe në Vlorë Bujar Leskaj.

Ndërkohë pritet që PD të bëjë publikë në javët në vijim edhe emrat e drejtuesve të tjerë politike të qarqeve./CNA.al


Share

Komente