Zgjedhjet e 25 prillit/ Yuri Kim takim me kreun e KQZ-së

Share

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka zhvilluar sot një takim me kreun e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi.

Mësohet se takimi mes Kim dhe Celibashit ka zgjatur rreth një orë, ndërkohë që në kuadër të diskutimeve kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit.

Vijon…


Share

Komente