November 29, 2021

Zgjedhjet lokale, Basha: Urime Kosovë për leksionin e demokracisë që përcolle

Shpërndaje lajmin

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përgëzuar procesin zgjedhor në Kosovë. Në një postim në Twitter, Basha u ka uruar suksese kandidatëve të zgjedhur në komuna.

Kreu i demokratëve thotë se dhe këtë herë Kosova përcolli leksion demokracie.

“Urime Kosovë 🇽🇰 për leksionin e demokracisë që percolle edhe në këto zgjedhje! Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës dhe përmirësimin e kushteve të jetës së tyre. Respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë,” shkruan Basha.

g.v/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *