January 24, 2022

Zhdukja misterioze e ish-shefit të policisë, zbulohet telefonata e fundit

Shpërndaje lajmin

Detaje të reja bëhen me dije nga zhdukja misterioze e ish-shefit të policisë së Ulqinit.

Mësohet se telefonata e fundit e kryer nga Rudolf Elezoviç, është ajo me familjarët e tij.

Elezoviç mësohet se i ka telefonuar të afërmit mbrëmjen e 27 majit ku e njoftoi se ndodhej në lumin Buna e se po priste dikë ta transportonte me varkë në anën tjetër të Malit të Zi.

Nga kjo telefonatë, Elezoviç është zhdukur në mënyrë misterioze dhe autoritetet janë angazhuar për gjetjen e tij.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *