November 29, 2021

Zidane mund të pasojë Solskjaer

Shpërndaje lajmin

Zinedine Zidane është emri i radhës që mund ta zëvendësojë Ole Gunnar Solskjaerin te skuadra e Manchester United.

Kështu kanë bërë të ditur mediat franceze të martën.

Klubi anglez thuhet se mund ta kontaktojë trajnerin që është i papunë që prej largimit të tij nga Real Madridi. Solskjaer thuhet se mund të shkarkohet pas rezultateve të dobëta në këtë sezon.

Manchester United pas tetë ndeshjeve ka 14 pikë dhe është në vendin e 6. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *