Zidane, një opsion gjithnjë e më real te PSG

Shpërndaje lajmin

Galtier është pranë shkarkimit dhe PSG është në kërkim të një trajneri të ri.
Zërat për ardhjen e mundshme të Zinedine Zidane në pankinën e PSG-së janë më të forta se kurrë.
Me rinovimin e Deschamps, opsioni si trajner përjashtohet dhe Zidane dëshiron të rikthehet në stol, kështu skuadra pariziane prezantohet si sfida e radhës e madhe për trajnerin francez. /G.D /
Burimi: Fichajes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *