Shpërndaje lajmin

Foto ilustruese
Flakët e zjarrit kanë pushtuar këtë mbrëmje  një sipërfaqe të pyllëzuar në lagjen “24 Maji” në Vlorë.
Siç njofton policia zjarri ka rënë rreth orës 18:20 në afërsi të sh-stacionit të mallrave.
Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.
/ / 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *