Zvicerani fiton një milion franga në lotari

0
Shpërndaje lajmin

Në shortin e së mërkurës, një person nga Zvicra fitoi një milion franga, shkruan Blick.
Lotto zvicerane prodhoi një milioner të ri të mërkurën. Një person qëlloi gjashtë numrat e saktë dhe mori me vete një milion franga në shtëpi.
Për të arritur xhekpotin, duhet të shënonin 15, 31, 33, 39, 41 dhe 42. Numri me fat ishte 5, përsëritja ishte 7 dhe numri ishte 808803.
17.7 milionë CHF do të luhen në shortin e radhës të shtunën, përcjell albinfo.ch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *