ZYRTARE/ Daniele Orsato do të ndajë drejtësinë në duelin Chelsea – Real Madrid

Shpërndaje lajmin

Gjyqtari italian, Daniele Orsato do të ndajë drejtësinë në duelin e dytë gjysmëfinal ndërmjet Chelseat dhe Real Madridit.

 

Gjyqtari italian, Daniele Orsato do të ndajë drejtësinë në kuadër të gjysmëfinales ndërmjet Chelseat dhe Real Madridit.

Ai do të jetë i ndihmuar nga asistentët, Alessandro Giallatini dhe Fabiano Preti dhe në dhomën e VAR-it do të ketë përkrah, Massimiliano Irrati ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Davide Massa.

Sfida ndërmjet Chelseat dhe Real Madridit do të zhvillohet të mërkurën në orën 21:00.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *