Zyrtare: Humbja me Arbërinë e papranueshme, shkarkohet Bledi Shkëmbi

Shpërndaje lajmin

Bledi Shkëmbi është larguar nga Ballkani, pas humbjes së sotme që skuadra e tij pësoi në shtëpi kundër Arbërisë, me rezultatin 2-3. Klubi nga Suhareka ka dalë me njoftim zyrtar.

Njoftim për opinionin futbolldashës, pas rezultateve të dobëta, sidomos në dy ndeshjet e fundit, klubi ka marrë vendim të ndërpresë bashkëpunimin me trajnerin Bledi Shkëmbi.

E falënderojmë për punën e palodhshme dhe suksese në të ardhmen”, shkruhet në njoftimin e Ballkanit, që me humbjen e sotme rrezikon të humbasë edhe pjesëmarrjen në kupat e Europës. / abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *