October 20, 2021

Zyrtare: Napoli pa Champions, De Laurentiis e shkarkon Gattuson me ceremoni

Shpërndaje lajmin

Napoli barazoi në shtëpi me Hellas Verona dhe ngelet jashtë Champions League. Një dështim i madh i klubit italian, që menjëherë ka shkarkuar trajnerin Gennaro Gattuso.

Presidenti Aurelio De Laurentiis e ka falënderuar përmes një postimi në Twitter dhe i uron suksese në vazhdim.

Gattuso me shumë mundësi pritet të marrë drejtimin e Fiorentines. Prej kohësh në Itali qarkullon ky lajm. / abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *